Сушия

Дизайн Розробка Маркетинг Підтримка
Японський ресторан, який завжди з тобою
Сайт об'єднує в собі вже відому всеукраїнську мережу і підвищує лояльність до бренду. Мінімалізм в дизайнерському рішенні звертає увагу на основну задачу — швидке замовлення їжі.

Розділяй і володарюй

Міста відрізняються, меню — теж. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для користувачів і адміністраторів не дає заплутатися в регіонах і видах суші.

Видихайте

Процес оформлення замовлення викликає слиновиділення. Благо, місця на екрані досить, щоб не пропустити важливу інформацію. Просто, зрозуміло, просторо.

Легкість в рішенні

Сайт негласно говорить мовою сучасності. У нього є особистість і простір для користувача, є свобода і заклик до дії. Маркетинговий аналіз конкурентів і поведінки покупців направив нас по вектору оптимізації. Покупець не плутається в сторінках, ілюстраціях, а впевнено йде до мети — смачно поїсти.

Шляхи воїна несповідимі

Хоч в бою, хоч на відпочинку замовлення можна зробити швидко і зручно з будь-якого мобільного пристрою. Просування забезпечується контекстною рекламою та точним таргетингом.

Поки чекаєте свої роли

Тепер ресторан має цікавий блог. А ми попрацювали над тим, щоб контент виглядав нетривіально і не ламався від зміни масштабу екрану.

Технології

Frontend

HTML5
LESS
require.js
Grunt

Backend

Magento 2.3

INTEGRATIONS

crm
masterpass
ipay
Далі
Ми чекаємо на ваш проект